JA slide show
 
Pea Meie kaup
Keraamilised infrapuna kütteseadmed.

Keraamilised infrapuna-elemendid on valmistatud kõrge kvaliteediga keraamika või keraamilise klaasi. Puhul paigaldatakse spiraal küttekehad. Sel juhul on mõju kasutatakse mis kuumutatud keraamiliste kiirgab infrapuna-lained, et kuumus objektid otseselt mõjutamata õhus. Sõltuvalt võimsus tekitatav lainepikkus 2-10 mm.
Application:
In muoviteollisuus: termoplastilisest, vaakum ehisliist seadmed, süsteemid, kuivatamine epoxy liimi, jne
Meditsiinilise tehnoloogia: massaaž tuba, seadmed hambaravi, infrapuna salongi soojendus (vanni)      Toiduainetööstuses: kütte-süsteemide šokolaadi katted, kondiitritooted küttesüsteem mahutid jne      Tööstuses: kuivatamine lateks emailiga kuuma lehtmetall, kuivatamiseks, keraamilised plaadid, paberis masin, tootmise trükkplaadid, seadmed klaasi kiirendamist keemilised reaktsioonid, tootmine tapeet, kuivati kangad, jne

Seda loetelu võib pikendada. See tuleneb sellest, et kütmiseks ja kuivatamiseks, mis põhineb infrapuna energiat on vaja peaaegu igat liiki tootmisprotsessid.
Firma Elstein rohkem kui 50 aastat, disainilahenduste toodab ja turustab infrapuna kütteseadmed, kui maailma juhtiv ulatuse ning kvaliteediga tooteid.

 

Küsitlus

Kas te olete rahul meie kauba valikuga?
 

Koduleheküljel

Meil on lehel 8 külalist online