JA slide show
 
Pea Abrasiiv SAIT

OÜ Kepstom VM pakub laia valikut abrasiivseid tooteid Itaalia SAIT Abrasivi SpA tehasest.

Ettevõte SAIT Abrasivi S.p.A asutati Itaalias 1953. aastal. Peakorter asub Collegnos, Torino ääres.

SAIT Abrasivi S.p.A kuulub FEPA (Abrasiivi Tootjate Euroopa Föderatsioon), mis asub Prantsusmaal ja on OSA liige (Abrasiivide Ohutuse Organisatsioon) Saksamaal.

SAIT Abrasivi S.p.A abrasiivid vastavad kõrgeimate tööstusharu standarditele ning neid kasutatakse laialdaselt erinevates valdkondades pindade töötlemiseks.

METALL

PUIT

EHITUSMATERJAL

АUTOHOOLDEJAAM

SAIT ABRASIVI S.p.A. firma asutati Itaalias 1953.aastal. SAIT ABRASIVI S.p.A. on täna üks suurimaid abrasiiv toodete tootjaid maailma turul.

Firma peakorter asub Collegnos, Torino agulis. Seal asub peamine tootmiskompleks, abrasiivtööriistade tootmiseks bakeliidi baasil. See tootmisüksus praegu katab 25000 m2 ja SAIT veelgi laiendab tootmist. Lihvpaber paberi ning kanga alusel valmistatakse Piozzo tehases. See tehas katab rohkem kui 22000 m2, ja toodab üle 65000 m2 abrasiivpaberit päeval.

Kõik firma tooted on valmistatud rangete kvaliteedi vastavuse kontrolli all selleks, et tagada kasutamise ohutust. See protsess on sertifitseeritud Rahvusvahelise Standardiorganisatsiooniga

ISO 9001.

TEHNOLOOGIA

Teadus-ja arendustegevus, toorainete valik, kõrgtehnoloogia ja täpse kvaliteedikontrolli kasutamise süsteemid - on vaid mõned koostisosad, mis teevad SAIT ABRASIVI S.p.A. üks juhtivaid abrasiivide tootjaks tänapäeva maailmas.

Peakontor, abrasiivketaste ning lihvpaberi tootmine, rahvusvaheline ladu ning jaotuse keskus, 10 filiaale Itaalias,  kuus tütarettevõtteid üle kogu maailma, müügipersonaal üle 200 inimest, üle 90 000 tooteid ja 150 maailma partnereid, need kõik on SAIT tugevad küljed, millistest kliendid saavad endale kasu.

SAIT ABRASIVI S.p.A. on suur rahvusvaheline, kaasaegne, professionaalne ettemõte, mis on paindlik pidevalt muutuvatele turutingimustele ja klientide nõuetele.

 

Küsitlus

Kas te olete rahul meie kauba valikuga?
 

Koduleheküljel

Meil on lehel 6 külalist online